Przed nami Międzynarodowy Dzień Dobrych Uczynków - Good Deeds Day!

Już w niedzielę 15 kwietnia br. w 93 krajach na świecie odbędzie się Międzynarodowy Dzień Dobrych Uczynków - Good Deeds Day! W tym roku do akcji przyłącza się również Urząd m.st. Warszawy!

zaproszenie

 Powyższa oferta jest dedykowana wolontariuszom Urzędu m.st. Warszawy. 

W ramach wolontariatu pracowniczego ochotnicy-pracownicy oraz pracownicy Zarządu Zieleni m.st. Warszawy uporządkują prawobrzeżną stronę Wisły, przygotują do sezonu stadninę koni, którą prowadzi Fundacja Pociechom oraz przeprowadzą prace remontowo-ogrodowe na rzecz Żłobka nr 15 na warszawskich Bielanach. 

OCHOTNICY-PRACOWNICY zachęcamy do udziału w #GoodDeedsDay! Zaproście swoich bliskich, rodziny i przyjaciół!

Bądźcie z nami - "Razem dla wspólnego dobra"! 

Na Wasze zgłoszenia czekamy pod adresem: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. do 13 kwietnia do godziny 12.00 z dopiskiem miejsca, w którym chcecie działać: konie, dzieci, Wisła. Informacje na temat działania udziela Ewa Bogusz - koordynatorka wolontariatu pracowniczego w Urzędzie m.st. Warszawy, pod nr tel.: 510 206 258.

Zapraszamy! Powyższa oferta jest dedykowana pracownikom Urzędu m.st. Warszawy. 

Downloadables logos 0000 english  logo  RCW LOGO POZIOM

 

Zainteresował Cię temat wolontariatu pracowniczego? Skorzystaj z publikacji dostępnych na Miejskim Portalu Wolontariatu - tutaj