Stowarzyszenie Centrum Wolontariatu w Warszawie zaprasza organizatorów wolontariatu do korzystania z bezpłatnego poradnictwa i indywidualnych konsultacji w ramach projektu „Wsparcia organizatorów wolontariatu w Warszawie”.

Od marca br. do końca grudnia 2019 r. można skorzystać bezpłatnie z indywidualnych spotkań z doradcą. W ramach poradnictwa, doradca dokonuje wspólnie z organizatorem wolontariatu rozpoznania potrzeb dotyczących zaangażowania w wolontariat oraz przekazuje podstawową praktyczną wiedzę dotyczącą zarządzania wolontariatem. Doradca wesprze organizatorów udzielając praktycznych wskazówek dotyczących np. procesu rekrutacji wolontariusz czy aspektów formalnoprawnych współpracy.

Z konsultacji można korzystać 5 dni w tygodniu od poniedziałku do piątku w godz. 9.00-16.00 w siedzibie Stowarzyszenia Centrum Wolontariatu po uprzednim umówieniu się na spotkanie pod numerami telefonu 22 635 27 73, + 48 514 777 399, 0 800 300 594 lub mailowo Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.. W miarę potrzeb, nasi doradcy prowadzą także porady w miejscu działania organizacji. Zapraszamy serdecznie!


Działanie „Wsparcie organizatorów wolontariatu” realizowane w ramach miejskiego projektu „Ochotnicy warszawscy” integrującego działania wspierające rozwój wolontariatu w stolicy.