Coś bierzemy, coś dajemy... czym jest wolontariat? Dlaczego warto się w niego angażować? Czy jest szansą dla dziedzictwa? Co daje wolontariuszom, instytucjom, organizacjom? Narodowy Instytut Dziedzictwa zaprasza na konferencję podsumowującą dotychczasowe doświadczenia zebrane w ramach Programu dotacyjnego „Wolontariat dla dziedzictwa”. 

Bez tytułu

 

Konferencja "Wspólnie dla dziedzictwa" będzie okazją do spotkania ludzi, którzy dostrzegają wartość idei wolontariatu dla dziedzictwa. Będzie także możliwością wymiany doświadczeń i pokazania dobrych przykładów, po to, aby zachęcić do intensywnego włączania się w wolontariat na rzecz dziedzictwa. Przedstawiane przykłady pokażą, że praca wolontariusza jest nie tylko ważnym wkładem na rzecz dobra wspólnego, ale także niezapomnianą przygodą, wartościową lekcją i olbrzymim kapitałem zdobytych doświadczeń.

Wydarzenie odbędzie się 11 grudnia 2017 r. w Centrum Kreatywności Targowa (ul. Targowa 56) w Warszawie. 

Program konferencji do pobrania TUTAJ

Osoby zainteresowane uczestnictwem proszone są o zgłaszanie się do dn. 5 grudnia 2017 r. poprzez formularz rejestracyjny dostępny pod adresem: rejestracja.zabytek.pl

Zachęcamy!