Stowarzyszenie Centrum Wolontariatu w Warszawie zaprasza do udziału w bezpłatnym szkoleniu 'Rekrutacja wolontariuszy'. W czasie spotkania poruszone będą m.in. następujące kwestie: na co zwrócić uwagę w procesie rekrutacji wolontariuszy, z jakich narzędzi ułatwiających ten proces korzystać, jak przygotować się do tego procesu, jak powinna wyglądać dobrze sformułowana oferta pracy dla wolontariuszy?

W czasie spotkania poznacie odpowiedzi na te i podobne pytania. Zdobędziecie wiedzę, która pozwoli Wam sprawnie przeprowadzić ten proces.

Szkolenie skierowane jest do koordynatorów wolontariatu z Warszawy z min. organizacji pozarządowych, placówek publicznych – podmiotów, które zgodnie z Ustawą o działalności pożytku publicznego i o wolontariacie, mogą być organizatorami wolontariatu.

Termin i miejsce szkolenia: 28 listopada (wtorek) w godzinach 17.00 -21.00 w siedzibie Stowarzyszenia Centrum Wolontariatu przy ulicy Nowolipki 9b.

Prowadzenie: Dariusz Pietrowski- Stowarzyszenie Centrum Wolontariatu w Warszawie.

Osoby zainteresowane szkoleniem, prosimy o wypełnienie formularza zgłoszeniowego do dnia 27 listopada.

Szczegółowych informacji dot. szkolenia udziela pani Joanna Stachurska, pod numerem telefonu 22 635 27 73 wew. 21.

Liczba miejsc jest ograniczona, decyduje kolejność zgłoszeń.


Poszukujesz innych form wsparcia organizatorów wolontariatu? Dowiedz się więcej o naszej ofercie!

Interesują Cię szkolenia dla wolontariuszy? Sprawdź ofertę po kliknięciu tutaj.

Działanie prowadzone jest w ramach projektu „Wsparcie organizatorów wolontariatu” realizowanego w ramach miejskiego projektu OCHOTNICY WARSZAWSCY integrującego działania wspierające rozwój wolontariatu w stolicy.