Szukasz nowych wyzwań lub chcesz spróbować czegoś innego? Chcesz podejrzeć jak wygląda praca z wolontariuszami w Fundacji Maraton Warszawski? Interesuje Cię popularyzacja biegania w Polsce i chcesz dowiedzieć się jakie są standardy imprez biegowych? Przyjdź na wizytę studyjną do Fundacji "Maraton Warszawski"!

Stowarzyszenie Centrum Wolontariatu w Warszawie zaprasza na spotkanie adresowane do organizatorów wolontariatu w stolicy, służące wymianie doświadczeń oraz pogłębianiu umiejętności współpracy z ochotnikami. Podczas spotkania dowiemy się jak wygląda współpraca z wolontariuszami w organizacji, która jest organizatorem szeregu imprez biegowych i wielu akcji społecznych. Organizuje m. in. Maraton Warszawski, Półmaraton Warszawski, sztafetę maratońską Ekiden, cykl imprez biegowych Puchar Maratonu Warszawskiego oraz biegowe obozy treningowe.

Jak to jest w takim miejscu? Czy wolontariat cieszy się dużym powodzeniem? Jakie warunki trzeba spełnić, żeby wziąć udział w akcjach społecznych oraz imprezach biegowych? Jeśli chcesz dowiedzieć się jak to działa przyjdź na spotkanie z koordynatorem wolontariatu - panią Aleksandrą Sztajerwald. Wizyta studyjna odbędzie się w dniu 14 listopada br. w godz. 16.30 – 18.30 w Fundacji Maraton Warszawski w Warszawie przy ulicy Grochowskiej 8C w Warszawie.

Osoby zainteresowane udziałem, prosimy o wypełnienie do dnia 13 listopada formularza zgłoszeniowego.

Bliższych informacji udziela Koordynator projektu: Joanna Stachurska e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. Centrum Wolontariatu w Warszawie. ul. Nowolipki 9b; tel. 22 635 27 73;

Poszukujesz innych form wsparcia organizatorów wolontariatu? Dowiedz się więcej o naszej ofercie!

Interesują Cię szkolenia dla wolontariuszy? Sprawdź ofertę po kliknięciu tutaj.

Działanie prowadzone jest w ramach projektu „Wsparcie organizatorów wolontariatu” realizowanego w ramach miejskiego projektu „Ochotnicy warszawscy” integrującego działania wspierające rozwój wolontariatu w stolicy.