Drodzy koordynatorzy wolontariatu!

Chcecie dowiedzieć się jak wygląda wolontariat w Centrum Pomocy Społecznej Dzielnicy Śródmieście? Komu i jak pomagamy? Co robimy dla podopiecznych? Przyjdźcie na wizytę studyjną już 12 października do siedziby Centrum przy ul. Twarda 1 (pl. Grzybowski, obok kościoła pw. Wszystkich Świętych) o godzinie 17.00!

Stowarzyszenie Centrum Wolontariatu w Warszawie zaprasza na spotkanie adresowane do organizatorów wolontariatu w stolicy, służące wymianie doświadczeń oraz pogłębianiu umiejętności współpracy z ochotnikami. Podczas spotkania dowiemy się:

  • Czym jest wolontariat w Centrum Pomocy Społecznej.
  • W jakie działania mogą włączyć się Ochotnicy chcący pomagać mieszkańcom Śródmieścia.
  • Jak pracujemy z wolontariuszami i co im oferujemy.

W czasie spotkania zaprosimy Was również do dyskusji co możemy jako koordynatorzy zrobić dla wolontariuszy, a skupimy się na organizowanych dla nich spotkaniach, ich formach i funkcjach. Dowiecie się również ile wiedzieć musi każdy uczeń!

Spotkanie poprowadzi:
Pan Bartosz Szymański – Koordynator wolontariatu w Centrum Pomocy Społecznej
Pan Jakub Wojciechowski – Koordynator projektu Pogotowie Lekcyjne

Osoby zainteresowane udziałem, prosimy o wypełnienie do dnia 11 października formularza zgłoszeniowego.

Bliższych informacji udziela Koordynator projektu: Joanna Stachurska e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. Centrum Wolontariatu w Warszawie. ul. Nowolipki 9b; tel. (22) 635 27 73.

Jeśli interesują Cię inne formy wsparcia organizatorów wolontariatu sprawdź jesienny harmonogram wydarzeń.


Działanie prowadzone jest w ramach projektu „Wsparcie organizatorów wolontariatu” realizowanego w ramach miejskiego projektu OCHOTNICY WARSZAWSCY integrującego działania wspierające rozwój wolontariatu w stolicy.