W zbliżającym się tygodniu wolontariusze warszawskich organizacji i instytucji będą mogli bezpłatnie pogłębić posiadane umiejętności oraz wzmocnić swoją tożsamość i poczucie przynależności do wspólnoty wolontariuszy warszawskich.

Jest jeszcze możliwość skorzystania z odbywających się w dniach 27, 28 i 29 września br. kursów praca w stresie, animacja dzieci i młodzieży oraz komunikacja interpersonalna, a to wszystko dzięki szkoleniom realizowanym w ramach projektu „Pomagam – Zyskuję” odbywających się w siedzibie Centrum Społecznego PACA, ul. Paca 40 na Grochowie. Szkolenia poprowadzą doświadczeni trenerzy związani z Fundacją Szkoła Liderów w Warszawie.

Jako Szkoła Liderów specjalizujemy się w szkoleniach z zakresu umiejętności społecznych. Doświadczenie podpowiada nam, iż osiągnięcie powodzenia w pracy wolontariusza wymaga nieustannego dokształcania się i zdobywania nowej wiedzy. Szkolenia, które proponujemy gromadząc wolontariuszy z wielu organizacji, różnego wieku i bogatych w odmienne doświadczenia, dają dodatkową szansę konsultacje wewnątrz grupy szkoleniowej – opowiada koordynator projektu Krzysztof Filcek.

Formularz zgłoszeniowy znajduje się na stronie Fundacji Szkoła Liderów.

IMG 20170817 143326IMG 20170810 141902

 

Polecamy również szkolenia w październiku, listopadzie i grudniu. Pełna lista tutaj

Interesują Cię również szkolenia dla organizatorów wolontariatu? Sprawdź naszą ofertę!

Projekt „Pomagam- Zyskuję” realizowany jest przez Fundację Szkoła Liderów w ramach działania „Przygotowanie i prowadzenie miejskiej oferty szkoleniowo-edukacyjnej dla wolontariuszy w Warszawie” i jest częścią projektu „Ochotnicy warszawscy” integrującego działania wspierające rozwój wolontariatu w stolicy.