Drodzy koordynatorzy wolontariatu! 

Jeśli chcecie dowiedzieć się jak wygląda wolontariat w Fundacji DOBRZE ŻE JESTEŚ (Centrum Onkologii), dla kogo została powołana Fundacja i komu pomaga, przyjdźcie na wizytę studyjną już 20 września do siedziby Fundacji w Centrum Onkologii ul. Roentgena 5, w godz. 17.30-19.30. Zbiórka w Centrum Onkologii ul. Roentgena 5, wejście A- przy portierni o 17.30.

Jest to kolejne powakacyjne spotkanie adresowane dla organizatorów wolontariatu w stolicy, służące wymianie doświadczeń oraz pogłębianiu umiejętności współpracy z ochotnikami. Podczas spotkania dowiemy się:

  • jak wygląda wsparcie DOROSŁYCH pacjentów chorych onkologicznie na oddziałach szpitalnych?
  • Czym jest wolontariat w Centrum Onkologii? 
  • Jak wygląda pomoc wolontariuszy osobom potrzebującym i zmagającym się z chorobom?
  • Czy wsparcie wolontariuszy ogranicza się tylko do obecności i rozmowy z chorymi? A może to coś więcej?

Spotkanie poprowadzi:
Pani Aleksandra Fiałkowska - od stycznia 2017 roku p.o. dyrektora Fundacji DOBRZE ŻE JESTEŚ, od kwietnia również dyrektor Oddziału Fundacji w Warszawie. Od roku 2015 do kwietnia 2017 dyrektor Oddziału Fundacji w Poznaniu. Z Fundacją związana od roku 2010, również wolontariuszka na oddziałach hematologicznych i onkologicznych. Wcześniej wolontariuszka organizacji wspierających osoby niepełnosprawne w Poznaniu.

Zasady uczestnictwa:
W celu uczestnictwa w spotkaniu, do wtorku 19 września prosimy o przesłanie wiadomości email zawierającej: imię, nazwisko, telefon, nazwę organizacji na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Liczba miejsc jest ograniczona, dlatego o zakwalifikowaniu się na spotkanie decyduje kolejność zgłoszeń. O uczestnictwie w spotkaniu poinformujemy Państwa telefonicznie do końca dnia 19 maja. Oprócz ciekawych treści i dyskusji gwarantujemy spotkanie w przyjaznej atmosferze oraz herbatę/ kawę i słodkości.

Szczegółowych informacji dotyczących spotkania udziela Joanna Stachurska, pod numerem telefonu 22 635 27 73 wew. 21 lub 730 100 399.

Działanie prowadzone jest w ramach projektu „Wsparcie organizatorów wolontariatu” realizowanego w ramach miejskiego projektu „Ochotnicy warszawscy” integrującego działania wspierające rozwój wolontariatu w stolicy.