Miasto Stołeczne Warszawa we współpracy z Fundacją Szkoła Liderów rozpoczyna rekrutację do programu„Akademia Liderów Wolontariatu”.

ochotnicy ALW FB 2709

Kogo szukamy?
Szukamy osób, które działają aktywnie w wolontariacie na terenie m.st. Warszawa i mają predyspozycje do włączenia się w koordynowanie projektów związanych z wolontariatem.

Co będzie się działo?
Projekt obejmuje dwa trzydniowe warsztaty (w tym jeden wyjazdowy), pozwalające na doskonalenie umiejętności w zakresie koordynowania prac związanych z wolontariatem i pisaniem oraz realizacją projektów. Po odbytych szkoleniach uczestnicy (podzieleni na pięcioosobowe zespoły) przygotują swoje własne projekty (plan wraz z kosztorysem), na który otrzymają dofinansowanie. Grupy będą realizowały projekty we współpracy z doświadczonym mentorem.

Ważne informacje!
Przed przystąpieniem do wypełniania formularza prosimy o zapoznanie się z programem ze szczególnym uwzględnieniem dat warsztatów i planu czasowego całego projektu. Wypełnienie formularza traktujemy jako potwierdzenie, że wolontariusze mogą w tych terminach uczestniczyć w zajęciach i są w stanie zrealizować założenia programu w zakresie pracy nad projektem.

Rekrutacja:
Link do formularza rejestracyjnego: REJESTRACJA
Po wypełnieniu formularza prosimy organizatora wolontariatu o przesłanie rekomendacji dla kandydata na adres mailowy Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. 
Przesłanie rekomendacji jest konieczne – bez niej kandydaci nie będą uwzględniani w procesie rekrutacyjnym.

Zgłoszenia przyjmujemy do 27 września (do godziny 20:00).

W razie jakichkolwiek dodatkowych pytań zachęcamy do kontaktu:
Aneta Birnbaum
22 55 68 254
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
17328035 10208991167244104 1585522103 n
Fundacja Szkoła Liderów