Coca Cola i Stowarzyszenie Q Zmianom zapraszają na bezpłatne warsztaty #YouthEmpowered: Możesz więcej niż myślisz, kierowane do młodych osób, które szukają pomysłu na siebie.

Udział w warsztatach to możliwość poznania swoich mocnych stron oraz zdobycia kompetencji przydatnych w pracy.
Warsztaty #YouthEmpowered: Możesz więcej niż myślisz, to garść wiedzy i kreatywnie spędzony czas w nieformalnej atmosferze. Spotkanie kierowane jest do osób w wieku 18-30 lat, które szukają pomysłu na dalszy rozwój oraz swojego miejsca na rynku pracy.

 

zaproszenie CocaCola wersja 2 nGO final

 

W programie wydarzenia zaplanowano grę rekrutacyjną, która pomoże odkryć swój potencjał, a także spotkanie z Mentorami – doświadczonymi pracownikami Coca-Cola HBC Polska, którzy opowiedzą o swojej ścieżce kariery i odpowiedzą na pytania uczestników warsztatu.

Warsztat #YouthEmpowered: Możesz więcej niż myślisz odbędzie się 29 sierpnia (wtorek) 2017 roku, start o godz. 14:00 i potrwa do 18:00.
Miejsce: Marzyciele i Rzemieślnicy, Dom Innowacji Społecznych, Warszawa ul. Bracka 25, III piętro Domu Towarowego Bracia Jabłkowscy

Udział w warsztacie jest bezpłatny, a liczba miejsc ograniczona. Organizatorzy proszą o przesyłanie wypełnionych zgłoszeń na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. do 25.08.2017 r.

Zaproszenie na warsztat zostało przesłane przez Stowarzyszenie Q Zmianom za pośrednictwem portalu Ochotnicy warszawscy