Czy to już konflikt czy złe nastawienie? Jak układa się współpraca w Twoim zespole wolontariuszy? Centrum Wolontariatu w Warszawie zaprasza na powakacyjne Warszawskie Spotkanie z Wolontariatem adresowane do organizatorów wolontariatu w stolicy.

Tym razem przy dobrej porannej kawie porozmawiamy na temat konfliktu, który może zdarzyć się w Twoim zespole wolontariuszy. Podczas spotkania będziemy rozmawiać o tym, w jaki sposób podejść do rozwiązania konfliktu wśród ochotników. Jak się w takiej sytuacji zachować, by nie doprowadzać do eskalacji. Dowiesz się również jaki jest Twój indywidualny styl reakcji na konflikt i jakie to rodzi konsekwencje (wykonasz krótki test psychologiczny). Spotkanie będzie miało formę warsztatową z elementami dyskusji służącej wymianie doświadczeń i dzielenia się pomysłami.

Spotkanie poprowadzi Elżbieta Kluska-Łabuz - psycholog, coach kryzysowy, trener biznesu i rozwoju osobistego, specjalizuje się w tematyce kryzysu i stresu.

IV Warszawskie Spotkanie z Wolontariatem odbędzie się w dniu 7 września br. w godz. 10.00 – 13.00 w siedzibie klubokawiarni Stacja Muranów przy ulicy Andersa 13 w Warszawie.

Osoby zainteresowane udziałem w spotkaniu prosimy o wypełnienie zgłoszenia do dnia 5 września.

Więcej informacji na temat spotkania udziela koordynator projektu Joanna Stachurska, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., Stowarzyszenie Centrum Wolontariatu w Warszawie, ul. Nowolipki 9b; tel. 22 635 27 73.

O tym jak przebiegały poprzednie Warszawskie Spotkania z Wolontariatem można przeczytać w relacjach tu i tu.

Interesują Cię również szkolenia dla wolontariusz? Szprawdź ofertę!

Działanie „Wsparcie organizatorów wolontariatu” realizowane w ramach miejskiego projektu „Ochotnicy warszawscy” integrującego działania wspierające rozwój wolontariatu w stolicy.