W sierpniu 2017 r. Fundacja Mam serce organizuje wspólnie z firmą SticNgo nietypową akcję, której celem jest mobilizowanie Warszawiaków do pomagania innym. Flota ponad 50 pojazdów przekształcona zostanie na cztery tygodnie w mobilne banery, które będą przekonywać mieszkańców stolicy do tego, że warto pomagać.

Każdego dnia, stojąc w korkach tysiące Warszawiaków ma poczucie, że marnuje swój czas. Większość z nich myśli, że nic nie można z tym zrobić. Organizatorzy akcji #RajdpoMocy są odmiennego zdania. Wierzą, że wspólnie możemy więcej. Chcą przekonać mieszkańców Warszawy, że dobro wraca, a pomaganie innym to największy prezent, jaki możemy ofiarować... sami sobie! Akcja #RajdpoMocy pozwala dotrzeć do osób, które pragną zostać ambasadorami niesienia pomocy innym.

Jak piszą organizatorzy, wystarczy 15 minut, żeby przeistoczyć swój samochód w mobilną zachętę do udziału w akcjach dobroczynnych. Kierowca nie ponosi żadnych opłat, a dzięki jego udziałowi w akcji tysiące osób może przekonać się, dlaczego warto wspierać działalność charytatywną. Do akcji dołączyć można wypełniając formularz zgłoszeniowy dostępny na stronie rajdpomocy.pl

„Wierzymy, że w Warszawie jest wiele osób o ogromnym sercu! Chcemy do nich dotrzeć i pokazać, w jak łatwy sposób można wesprzeć dowolną akcję charytatywną.” – mówią organizatorzy akcji. „Dlatego w sierpniu flota naszych niesamowitych ambasadorów – ambasadorów pomagania innym – czterokrotnie przejedzie przez Warszawę. W wesołej atmosferze będziemy zachęcać wszystkich mieszkańców Stolicy (a także odwiedzających) do włączania się w akcje społeczne i dobroczynne!” – dodają.


rajdpomocy foto

29 lipca rozpoczyna się akcja oklejania samochodów. Tego dnia, na PGE Narodowym odbędzie się również piknik wszystkich wspierających inicjatywę zakończony przejazdem przez Warszawę. Przejazdy będą powtarzane jeszcze trzykrotnie – 5, 12 i 19 sierpnia.

Więcej informacji na Facebooku (https://web.facebook.com/events/662171933980537) oraz na rajdpomocy.pl