Zapraszamy na ostatnie przed wakacjami szkolenie adresowane do warszawskich koordynatorów wolontariatu. Dowiemy się czy współpraca z wolontariuszami z biznesu różni się od współpracy z wolontariuszami „niekorporacyjnymi”. Przejdziemy ścieżkę dotarcia do potencjalnych wolontariuszy w biznesie, poznamy kryteria wyboru beneficjentów. Odpowiemy na pytania: jak ustalać budżet, jak dotrzeć do sponsora czy jak mierzyć efekty wolontariatu.

Szkolenie skierowane jest do koordynatorów wolontariatu z Warszawy, którzy posiadają już doświadczenie w kierowaniu pracą wolontariuszy i chcą tę wiedzę pogłębić. W miarę dostępności miejsc zapraszamy także osoby średniozaawansowane w pracy z ochotnikami, jak i początkujących. Szkolenie odbędzie się 29 czerwca (czwartek) w godzinach 10.00 -14.00 w siedzibie Stowarzyszenia Centrum Wolontariatu przy ulicy Nowolipki 9b.

Prowadzenie: Agnieszka Krajnik - koordynator ds. CSR w Provident Polska. O pięciu lat zajmuje się m.in. koordynacją programu wolontariatu pracowniczego Tak. Pomagam!

Osoby zainteresowane szkoleniem, prosimy o przesłanie zgłoszenia do dnia 28 czerwca wypełniając formularz zgłoszeniowy.

Szczegółowych informacji dot. szkolenia udziela pani Joanna Stachurska, pod numerem telefonu 22 635 27 73 wew. 21. Liczba miejsc jest ograniczona, decyduje kolejność zgłoszeń.

Działanie prowadzone jest w ramach projektu „Wsparcie organizatorów wolontariatu” realizowanego w ramach miejskiego projektu „Ochotnicy warszawscy” integrującego działania wspierające rozwój wolontariatu w stolicy.