Stowarzyszenie Centrum Wolontariatu w Warszawie zaprasza na kolejne spotkanie adresowane do organizatorów wolontariatu w Warszawie. Tym razem przy dobrej porannej kawie porozmawiamy na temat budowania trwałego kontaktu z wolontariuszami.

Czy znasz aspiracje swoich wolontariuszy? Jak dostrzegać potrzeby wolontariuszy? Co buduje trwałą współpracę z ochotnikami i ich zaangażowanie? Podczas spotkania będziemy rozmawiać o tym, jak postępować, żeby wolontariusz czuł się doceniony i spełniał się w powierzonych zadaniach.

Spotkanie poprowadzi Monika Bełdowska, która od ponad 10 lat specjalizuje się w szkoleniach dotyczących zarządzania, rozwoju umiejętności trenerskich i facylitacyjnych. Od wielu lat sama jest wolontariuszką, koordynuje pracę wolontariuszy. Tworzy i realizuje projekty edukacyjne. Spotkanie będzie miało formę dyskusji służącej wymianie doświadczeń i dzielenia się pomysłami.

Warszawskie Spotkanie z Wolontariatem odbędzie się w dniu 27 czerwca br. w godz. 10.00 – 13.00 tym razem w siedzibie Stowarzyszenia Centrum Wolontariatu przy ulicy Nowolipki 9 B w Warszawie.

Osoby zainteresowane udziałem w spotkaniu prosimy o wypełnienie zgłoszenia do dnia 26 czerwca.

O tym jak przebiegały poprzednie Warszawskie Spotkania z Wolontariatem można przeczytać w relacjach tu i tu.

Więcej info. nt. spotkania: Koordynator projektu: Joanna Stachurska e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., Centrum Wolontariatu w Warszawie, ul. Nowolipki 9b; tel. 22 635 27 73.

Działanie „Wsparcie organizatorów wolontariatu” realizowane w ramach miejskiego projektu „Ochotnicy warszawscy” integrującego działania wspierające rozwój wolontariatu w stolicy.