Dołącz teraz
Pozostało na zgłoszenie: 71 dni
Ofertę wybrało: 34 osoby

Miejsce wykonywania zadań:

Paluch 2
02-147 Warszawa
Włochy

Koci wolontariusze w schronisku

Schronisko dla Bezdomnych Zwierząt Na Paluchu

Schronisko Na Paluchu​ poszukuje wolontariuszy do opieki nad kotami. Praca wolontariusza to duża odpowiedzialność. Wymaga regularności i konsekwencji w działaniu. Zanim wyślesz zgłoszenie, uważnie przeczytaj jakie czekają Cię zadania i zastanów się czy jesteś gotowy do podjęcia tego wyzwania. Stawiamy na długofalową współpracę!

Zadania

  • czynności promocyjne m.in. pisanie ogłoszeń
  • doradztwo dla adoptujących w trakcie i po adopcji
  • udział w akcjach promocyjnych poza schroniskiem
  • czynności socjalizacyjne m.in. praca z kotami lękliwymi, agresywnymi, w depresji;
  • wspieranie opiekunów w pracach m.in. porządkowych (sprzątanie kuwet, misek, dezynfekcja sal i klatek), karmieniu;
  • obserwacja kotów pod kątem wychwytywaniu problemów zdrowotnych i behawioralnych;
  • przeprowadzenie wizyt po adopcyjnych.

Ile czasu?

raz w tygodniu min. 3 godziny

Minimalny wiek wolontariusza

18 lat

Dodatkowe wymagania

Oferujemy - świadczenia dla wolontariusza

umowa wolontariacka
szkolenia