Dołącz teraz
Pozostało na zgłoszenie: 43 dni
Ofertę wybrało: 27 osób

Miejsce wykonywania zadań:

00-000 Warszawa
Śródmieście

Akademia Przyszłości - praca z dziećmi

Akademia Przyszłości - Stowarzyszenie Wiosna

Opis projektu

Zostań lokalnym Herosem!
Wolontariusz Akademii to lokalny heros! Dlaczego? Bo to on dzięki swojej pracy z dzieckiem zmienia jego historię. To wielka rzecz, by skierować czyjąś przyszłość na nowe, lepsze tory! Taką moc masz w Akademii! Wolontariusz spotyka się z dzieckiem na indywidualnych zajęciach i wykorzystując innowacyjny System Motywatorów Zmiany sprawia, że w dziecku zaczyna się dokonywać przemiana. Aż 96% dzieci po udziale w Akademii zaczyna wierzyć w siebie! Pomóż im podjąć walkę! Zostań SuperW!

Zadania

  • Zadania SuperW w Akademii  Regularne spotkania z dzieckiem – raz w tygodniu odbywasz indywidualne zajęcia z dzieckiem i pracujesz z nim, wykorzystując innowacyjny System Motywatorów Zmiany  Uczestnictwo w wydarzeniach kolegialnych  Kontakt z darczyńcą - Pozostajesz w stałym kontakcie z darczyńcą – osobą, która funduje Indeks Sukcesów dla dziecka  Wpływ na przyszłość dzieci: dla konkretnego dziecka staniesz się tutorem i przyjacielem, który poprowadzi je od porażek w szkole do sukcesu w życiu.

Ile czasu?

cotygodniowe spotkania

Minimalny wiek wolontariusza

18 lat

Dodatkowe wymagania

Oferujemy - świadczenia dla wolontariusza

Co zyskasz?

 Rozwój osobisty i cenione kompetencje, które sprawią, że będziesz atrakcyjnym kandydatem dla każdego pracodawcy – zarządzanie, organizacja eventów, praca projektowa
 Umiejętności interpersonalne i komunikacyjne, czyli kluczowe składniki każdego sukcesu.
 Wpływ na otoczenie, lokalną społeczność.
 Sieć kontaktów biznesowych, artystów, urzędników, lokalnych biznesmenów.
 Narzędzia i zasady mądrej pomocy, które uczynią Cię liderem w życiu społecznym!