Dołącz teraz
Pozostało na zgłoszenie: 74 dni
Ofertę wybrało: 31 osób

Miejsce wykonywania zadań:

Praca zdalna Praca zdalna
Praca zdal Warszawa
Poza Warszawą

ANIOŁOWIE WIEDZY POSZUKIWANI

Stowarzyszenie Anioły Wiedzy

W związku z dynamicznym rozwojem Stowarzyszenia Anioły Wiedzy poszukujemy energicznych i kreatywnych wolontariuszy, którzy nie boją się wyzwań, uwielbiają pracę z dziećmi i mają otwarte serca.

Stowarzyszenie Anioły Wiedzy to grupa pasjonatów nauki, którzy poświęcają jedynie godzinę tygodniowo na pomoc w nauce dzieciom znajdującym się w trudnej sytuacji życiowej. Każdy wolontariusz przy wsparciu innych członków Stowarzyszenia, udziela darmowych korepetycji przydzielonemu podopiecznemu.

Od niedawna mamy możliwość pracy zdalnej dzięki platformie internetowej, wydzielonej specjalnie dla naszej organizacji! Od tej pory współpracować z nami mogą wolontariusze z całej Polski, dlatego też szukamy nowych Aniołów.

Chcesz przyczynić się do poszerzania wiedzy młodych osób? Możesz poświęcić godzinę tygodniowo na bezinteresowną pomoc? Lubisz pracować zdalnie z dowolnego, ulubionego miejsca? Szukamy właśnie Ciebie!

Nie masz doświadczenia? Nie martw się! My Cię wszystkiego nauczymy.

Zadania

1. Udzielanie darmowych korepetycji dzieciom ze szkół podstawowych znajdującym się w trudnej sytuacji życiowej przy użyciu platformy internetowej. 2. Rozwój pasji i zainteresowań podopiecznych Stowarzyszenia.

Ile czasu?

1 godzina tygodniowo.

Minimalny wiek wolontariusza

13 lat

Dodatkowe wymagania

Nie wymagamy od Ciebie niczego oprócz chęci do pracy!

Oferujemy - świadczenia dla wolontariusza

1. Szkolenia i warsztaty poszerzające Twoje horyzonty.
2. Integracja z wolontariuszami z całej Polski.
3. Wsparcie specjalistów w dziedzinie edukacji.
4. Zaświadczenie o wykonywaniu wolontariatu oraz referencje.