Dołącz teraz
Pozostało na zgłoszenie: 43 dni
Ofertę wybrało: 1 osoba

Miejsce wykonywania zadań:

Włókiennicza 54
04-974 Warszawa
Wawer

Czy organizator akceptuje zgłoszenia od grup (np. wolontariat pracowniczy/szkolny):

Nie

Poszukujemy wolontariusza- towarzysza seniora.

Ośrodek Pomocy Społecznej Dzielnicy Wawer m.st. Warszawy

Ośrodek Pomocy Społecznej Dzielnicy Wawer poszukuje wolontariusza mężczyzny, który będzie towarzyszył seniorowi mieszkającemu w Wawrze na osiedlu Zbytki, w spędzaniu wolnego czasu

Zadania

  • Rozmowy, pomoc w wychodzeniu na spacery (senior ma problemy z poruszaniem się, początkowo będzie to tylko wychodzenie na balkon), rozwiązywanie krzyżówek, gry planszowe

Ile czasu?

1-2 razy w tygodniu po 1-2 godziny

Minimalny wiek wolontariusza

18 lat

Dodatkowe wymagania

Pogodne usposobienie, cierpliwość, zrozumienie dla problemów seniorów

Oferujemy - świadczenia dla wolontariusza

Porozumienie, ubezpieczenie NNW, zaświadczenie o wolontariacie