Dołącz teraz
Pozostało na zgłoszenie: 32 dni
Ofertę wybrało: 8 osób

Miejsce wykonywania zadań:

Włókiennicza 54
04-974 Warszawa
Wawer

Czy organizator akceptuje zgłoszenia od grup (np. wolontariat pracowniczy/szkolny):

Nie

Poszukujemy wolontariusza do wyprowadzania psa

Ośrodek Pomocy Społecznej Dzielnicy Wawer m.st. Warszawy

Opis projektu

Wolontariusz do wyprowadzania psa na spacery

Zadania

  • Ośrodek Pomocy Społecznej Dzielnicy Wawer poszukuje wolontariusza do wyprowadzania na spacery dużego psa starszej osoby mieszkającej na osiedlu Marysin Wawerski

Ile czasu?

3-7 dni w w tygodniu po 0,5 - 1 godzinie

Minimalny wiek wolontariusza

16 lat

Dodatkowe wymagania

Szukamy osoby, która lubi zwierzęta i ma doświadczenie w wyprowadzaniu na spacery dużego psa. W przypadku młodzieży w wieku 16-17 lat wymagana jest zgoda opiekuna ustawowego

Oferujemy - świadczenia dla wolontariusza

Zapewnimy Ci porozumienie, ubezpieczenie i zaświadczenie o wolontariacie