Dołącz teraz
Pozostało na zgłoszenie: 25 dni
Ofertę wybrało: 1 osoba

Miejsce wykonywania zadań:

Syreny 26
01-150 Warszawa
Wola

Czy organizator akceptuje zgłoszenia od grup (np. wolontariat pracowniczy/szkolny):

Nie

WSPÓŁPRACA Z WOLONTARIATEM PRACOWNICZYM

Dom Pomocy Społecznej "Syrena"

Opis projektu

Współpraca z wolontariatem pracowniczym.

Potrzebujemy wolontariusza (łącznika) który współpracował by z wolontariatem pracowniczym w różnych firmach na terenie miasta stołecznego Warszawy
Jakiej pomocy oczekujemy od wolontariatu pracowniczego?

W ubiegłym roku i roku poprzednim jedna z dużych firm zakupiła dla nas (Mieszkańcom i Pracownikom) około 150 pączków z okazji tłustego czwartku.
Można nas wesprzeć na różnego rodzaju sposoby np. podczas
organizowanych imprez okazjonalnych w naszej placówce.

Takim dobrym przykładem jest Tłusty czwartek i z tej okazji zakup pączków dla naszych podopiecznych.

Ale inicjatyw może być więcej np. z okazji: dnia babci i dziadka, walentynek, dnia kobiet, świąt majowych, dzień seniora, andrzejki, mikołajki, świąt Wielkiejnocy i Bożego narodzenia itd

Wolontariusz współpracując z wolontariatem pracowniczym organizował by dla nas zbiórki wg potrzeb naszej placówki.

Zadania

  • Współpraca wolontariusza z wolontariatem pracowniczym na terenie Warszawy na rzecz Seniorów DPS "Syrena"

Czasem całkowicie zarządza wolontariusz pracując zdalnie, będąc w kontakcie z koordynatorem wolontariatu

Minimalny wiek wolontariusza

25 lat

Dodatkowe wymagania

Przede wszystkim zaangażowanie i chęć niesienia pomocy potrzebującym

Oferujemy - świadczenia dla wolontariusza

Porozumienie o współpracy,
Ubezpieczenie wg ustawy z dnia 24 kwietnia 2003 r.
o działalności pożytku publicznego i o wolontariacie
Zaświadczenie o wykonywaniu świadczeń wolontariackich w naszej placówce.
Podziękowania za współpracę w formie dyplomu.