Dołącz teraz
Pozostało na zgłoszenie: 26 dni
Ofertę wybrało: 23 osoby

Miejsce wykonywania zadań:

Małej Łąki 21
02-793 Warszawa
Ursynów

Czy organizator akceptuje zgłoszenia od grup (np. wolontariat pracowniczy/szkolny):

Nie

Fundraiser poszukiwany

Stowarzyszenie Twoje Miejsce

Poszukujemy osoby, która będzie pomagała nam pozyskać fundusze od darczyńców. Ma lub utworzy bazę darczyńców, będzie się z nimi kontaktowała i realizowała plan fundraisingowy. Mamy już gotowe materiały, grafików, którzy pomogą przygotować projekty.

Zadania

  • Pozyskiwanie i podtrzymywanie relacji z darczyńcami indywidualnymi i biznesowymi
  • Przygotowywanie i prowadzenie kampanii fundrasingowych
  • Promowanie działań Stowarzyszenia
  • Uporządkowanie i prowadzenie bazy danych Darczyńców

Ile czasu?

Kilka godzin w miesiącu

Minimalny wiek wolontariusza

18 lat

Dodatkowe wymagania

• charyzma :)
• umiejętność tworzenia budujących relacje tekstów, pisanie lekkim językiem, umiejętność przekazywania emocji w tekstach, budowanie zwięzłego przekazu
• biegłość w wykorzystaniu mediów społecznościowych (szczególnie Facebook)
• mile widziana osoba z doświadczeniem na takim lub podobnym stanowisku
• podstawowa znajomość dowolnego programu graficznego

Oferujemy - świadczenia dla wolontariusza

Realny wpływ na zmianę życia naszych podopiecznych
Możliwość zdobycia doświadczenia w zakresie marketingu, promocji i pozyskiwania funduszy
Współpracę z doświadczonymi specjalistami z różnych dziedzin (np. psychologia, pedagogika, itp)
Możliwość tworzenia i realizowania autorskich pomysłów w obszarze komunikacji i fundraisingu zgodnych z misją Stowarzyszniea
Zaświadczenie o wolontariacie.
Porozumienie o wolontariacie.
NNW