Dołącz teraz
Pozostało na zgłoszenie: 88 dni
Ofertę wybrało: 10 osób

Miejsce wykonywania zadań:

Egipska 7
03-977 Warszawa
Praga-Południe

Wolontariusze łączą pokolenia. Seniorze zostań wolontariuszem!

Biblioteka Publiczna im. Zygmunta Jana Rumla w Dzielnicy Praga-Południe m.st. Warszawy

Wolontariusze łączą pokolenia.  Seniorze zostań wolontariuszem!

Poszukujemy osoby, która w interesujący i przyjazny sposób przeczyta lub opowie bajkę, baśń, historyjkę dla dzieci inspirując się klasycznymi, najbardziej popularnymi bajkami, baśniami. Opowiadanie w formie nagrania dźwiękowego, które pracownicy Biblioteki opatrzą samodzielnie przygotowaną grafiką, zdjęciem, animacją. Przygotowany materiał będzie umieszczany przez Bibliotekarza na fb Biblioteka na Egipskiej.

Zadania

  • nagranie opowiadania,
  • przesłanie materiału na maila do pracownika Biblioteki,

Bez ograniczeń czasowych, częstotliwość do ustalenia z Wolontariuszem.

Minimalny wiek wolontariusza

60 lat

Dodatkowe wymagania

Cierpliwość, zaangażowanie, przyjemny głos, umiejętność interpretacji tekstu, umiejętność zainteresowania słuchacza,

Oferujemy - świadczenia dla wolontariusza

Porozumienie, zaświadczenie, wsparcie techniczne, integracja, wsparcie przy doborze literatury i jej udostępnienie, upominki w postaci książek. Opieka koordynatora.