Warsztaty dla nauczycieli: "Wolontariat rodzinny - czym jest i jak go prowadzić w szkole?"

2020-03-18
Warsztaty dla nauczycieli: "Wolontariat rodzinny - czym jest i jak go prowadzić w szkole?"

Zapraszamy nauczycieli i nauczycieli warszawskich szkół do udziału w spotkaniu wspierającym oragnizowanym w ramach programu "Kto na ochotnika? Wolontariat w szkole". 


Jeśli szukasz różnych form na zaangażowanie w działania wolontariackie najmłodszych uczniów szkoły podstawowej, bądź chciałbyś włączyć rodziców do podjęcia współpracy w ramach szkolnego koła wololontariatu i zastanawiasz się jak to zrobić, to nasze spotkanie jest dla Ciebie. 


Dzięki udziałowi w warsztacie:  • poznasz dobre praktyki angażowania rodziców w wolontariat szkolny

  • dowiesz się jak rozwijać wolontariat od najmłodszych klas i o czym warto pamiętać

  • wymienisz się dobrymi praktykami


Kiedy? 18 marca, godz. 11:00-13:00


Gdzie? Centrum Szpitalna, ul. Szpitalna 5/5


Prowadząca: Maria Kutna - nauczycielka Szkoły Podstawowej nr 340 w Warszawie, wyróżniona w konkursie "Koordynator roku" za rozwijanie wolontariatu rodzinnego. 


Zapisy prowadzi Fundacja Centrum Edukacji Obywatelskiej, a formularz rejestracyjny znajduje się tutaj (klikając w link opuszczasz portal www.ochotnicy.waw.pl).


Więcej informacji o programie "Kto na ochotnika? Wolontariat w szkole" znajdziesz kilkając w link


Program “Kto na ochotnika? Wolontariat w szkole” jest realizowany w partnerstwie Centrum Edukacji Obywatelskiej i m.st. Warszawy. Projekt mieści się w zakresie priorytetowych zadań publicznych wskazanych w Programie Młoda Warszawa. Miasto z klimatem dla młodych 2016-2020 oraz w projekcie wolontariatu miejskiego Ochotnicy Warszawscy 2016-2020. Projekt współfinasuje m.st. Warszawa.