Wizyta studyjna dla uczniów i uczennic w Wawerskim Centrum Kultury

2020-02-06
Wizyta studyjna dla uczniów i uczennic w Wawerskim Centrum Kultury

Zapraszamy uczniów i uczennice z warszawskich szkół do udziału w wizycie studyjnej w ramach programu „Kto na ochotnika? Wolontariat w szkole”.


Serdecznie zapraszamy uczniów i uczennice do udziału w wizycie studyjnej w Wawerskim Centrum Kultury. Podczas wizyty studyjnej uczniowie i uczennice będą mieli szansę przyjrzeć się codziennej pracy wolontariuszy i wolontariuszek, powymieniać się doświadczeniem, zapytać o wszystkie nurtujące kwestie. Dowiedzą się na co szczególnie zwrócić uwagę podczas pracy wolontariackiej w instytucji kultury, będącej centrum lokalnego życia. 


Kiedy? 6 lutego, godz. 13:30 -15:30


Gdzie? Wawerskie Centrum Kultury, ul. Żegańska 1A


Zapisy prowadzi Fundacja Centrum Edukacji Obywatelskiej, a formularz rejestracyjny znajduje się tutaj (Klikając w link opuszczasz portal www.ochotnicy.waw.pl).


Więcej informacji o programie "Kto na ochotnika? Wolontariat w szkole" znajdziesz kilkając w link.


Program “Kto na ochotnika? Wolontariat w szkole” jest realizowany w partnerstwie Centrum Edukacji Obywatelskiej i m.st. Warszawy. Projekt mieści się w zakresie priorytetowych zadań publicznych wskazanych w Programie Młoda Warszawa. Miasto z klimatem dla młodych 2016-2020 oraz w projekcie wolontariatu miejskiego Ochotnicy Warszawscy 2016-2020. Projekt współfinasuje m.st. Warszawa.