Wizyta Studyjna dla uczniów i uczennic w Centrum Sztuki Współczesnej

2019-12-09
Wizyta Studyjna dla uczniów i uczennic w Centrum Sztuki Współczesnej

Zapraszamy uczniów i uczennice z warszawskich szkół do udziału w wizycie studyjnej w ramach programu „Kto na ochotnika? Wolontariat w szkole”


Serdecznie zapraszamy uczniów i uczennice do udziału w wizycie studyjnej w Centrum Sztuki Współczesnej Zamek Ujazdów. Podczas wizyty studyjnej uczniowie i uczennice będą mieli szansę przyjrzeć się codziennej pracy wolontariuszy i wolontariuszek, powymieniać się doświadczeniem, zapytać o wszystkie nurtujące kwestie. Dowiedzą się na co szczególnie zwrócić uwagę podczas pracy wolontariackiej w instytucji kulturalnej, co to znaczy kreatywny wolontariat i jak mogą się w niego zaangażować. Porozmawiają z koordynatorką wolontariatu w Centrum Sztuki Współczesnej o tym, jak jest on zorganizowany w tego rodzaju miejscu.


Kiedy? 9 grudnia, godz. 15:00 - 16:30
Gdzie? Centrum Sztuki Współczesnej, ul.Jazdów 2


Zapisy prowadzi Fundacja Centrum Edukacji Obywatelskiej, a formularz rejestracyjny znajduje się tutaj
(Klikając w link opuszczasz portal www.ochotnicy.waw.pl).


Więcej informacji o programie "Kto na ochotnika? Wolontariat w szkole" znajdziesz kilkając w link.


Program “Kto na ochotnika? Wolontariat w szkole” jest realizowany w partnerstwie Centrum Edukacji Obywatelskiej i m.st. Warszawy. Projekt mieści się w zakresie priorytetowych zadań publicznych wskazanych w Programie Młoda Warszawa. Miasto z klimatem dla młodych 2016-2020 oraz w projekcie wolontariatu miejskiego Ochotnicy Warszawscy 2016-2020. Projekt współfinasuje m.st. Warszawa