Szkolenie dla organizatorów wolontariatu - "Jak pomóc sobie, by móc" pomagać innym?"

2019-11-20
Szkolenie dla organizatorów wolontariatu - "Jak pomóc sobie, by móc" pomagać innym?"

Stowarzyszenie Centrum Wolontariatu zaprasza organizatorów i koordynatorów wolontariatu na szkolenie: "Jak pomóc sobie, by móc pomagać innym?".


W trakcie szkolenia przyjrzymy się temu, co może pomóc utrzymać równowagę w zaangażowaniu społecznym. Czym jest wypalenie w działalności wolontariackiej? Jak poświęcana sobie uwaga może pomóc go uniknąć? Co mogę dla siebie zrobić, gdy czuję, że tracę balans? Poznamy i wypróbujemy najprostsze sposoby zadbania o siebie.


Szkolenie odbędzie się w środę 20. listopada w godz. 10.00-15.00, a poprowadzi je Natalia Sarata - edukatorka, socjolożka, trenerka, badaczka, od 2002 roku zaangażowana w trzeci sektor. Tworzyła organizacje i nimi zarządzała, pracowała w NGOsach zawodowo i wolontariacko. Wypaliła się aktywistycznie kilka lat temu, teraz sama wspiera osoby aktywnie zaangażowane w sprawy społeczne w ramach inicjatywy "RegenerAkcja dla zmęczonych aktywistek i aktywistów"


Szkolenie jest bezpłatne. Zapisy prowadzi Centrum Wolontariatu. Aby się zapisać prosimy wypełnić formularz rejestracyjny ukryty w linku:


https://docs.google.com/forms/d/1G4F52TXz700IWZk_yMPVtPJaDh0tpcBjcZ3ghmRMD6g/edit


Informację o zakwalifikowaniu na wydarzenie otrzymają Państwo w ciągu tygodnia od przesłania formularza.


Szkolenie realizowane jest przez Stowarzyszenie Centrum Wolontariatu w Warszawie w ramach działania „Wsparcie organizatorów wolontariatu” realizowanego w ramach miejskiego projektu „Ochotnicy warszawscy” integrującego działania wspierające rozwój wolontariatu w stolicy.