Spotkanie branżowe dla organizatorów wolontariatu w kulturze: "O samodzielności wolontariuszy. Czy, kiedy, jak bardzo pozwalać na samodzielne działania? Jak wykorzystać inwencję ochotników?"

2019-09-30
Spotkanie branżowe dla organizatorów wolontariatu w kulturze:   "O samodzielności wolontariuszy. Czy, kiedy, jak bardzo pozwalać na samodzielne działania? Jak wykorzystać inwencję ochotników?"

Spotkania branżowe organizatorów wolontariatu to cykl spotkań adresowanych do koordynatorów reprezentujących jedno środowisko (np. pracownicy socjalni, pracownicy instytucji kultury), pozwalających czerpać pomysły do działania lub podejmowania wspólnych przedsięwzięć.


Zapraszamy na drugie spotkanie branżowe dla organizatorów wolontariatu działających w obszarze kultury. Tym razem temat spotkania brzmi:  „Samodzielność wolontariuszy. Czy, kiedy, jak bardzo pozwalać na samodzielne działania? Jak wykorzystać inwencję ochotników?” 
Razem spróbujemy odpowiedzieć na te pytania, podzielimy się doświadczeniem i może poszukamy nowych pomysłów na korzystanie z inicjatywy wolontariuszy.  


 
Spotkanie odbędzie się 30 września w godz. 10.00-13.00, w Piwnicy Pod Regałami przy Czytelni Naukowej nr VII, która mieści się przy
ul. Świętojańskiej 5 w Warszawie.


Prowadząca: Monika Bełdowska -- trenerka, facylitatorka i menadżerka projektów.


Spotkanie jest bezpłatne. Obowiązują zapisy!
Zapisy:
Zapisy prowadzi Stowarzyszenie Centrum Wolontariatu. Kliknij, aby się zapisać.
Klikając w link opuszczasz portal www.ochotnicy.waw.pl.