Warsztaty on-line dla uczniów i nauczycieli: "Energia, motywacja i wspólny cel: wolontariat!"

2021-02-11
Warsztaty on-line dla uczniów i nauczycieli: "Energia, motywacja i wspólny cel: wolontariat!"

Na te pełne energii warsztaty zapraszamy zarówno uczniów, jak i nauczycieli! Wspólnie poszukamy energii i motywacji do działań wolontariackich w nowym semstrze. Zastanowimy się również, jak wolontariat może wpływać na rozwój wiedzy i umiejętności przydatnych na innych życiowych polach.


Typ wydarzenia: warsztaty on-line dla uczniów i nauczycieli


Czwartek 11 lutego godz. 10:00-11:30


Wydarzenie jest otwarte, zapisy prowadzimy poprzez FORMULARZ ZGŁOSZENIOWYKlikając, opuszczasz stronę (klikając w link opuszczasz portal www.ochotnicy.waw.pl)


 


Dzięki udziałowi w warsztatach:  • Zyskasz wiedzę o różnych rodzajach motywatorów oraz na nowo odkryjesz, co tak naprawdę motywuje Ciebie do udziału w szkolnym wolontariacie.

  • Poznasz metody wzmacniające własny rozwój jako wolontariusza.

  • Dowiesz się, w jaki sposób skutecznie angażować innych do działania, wspierając ich potrzeby i odkrywając potencjał.

  • Wymienisz się pomysłami i energią z innymi wolontariuszami.


Prowadzenie:


Mateusz Konieczny - socjolog, trener umiejętności społecznych, doradca zawodowy. Certyfikowany Trener FRIS®. Mentor w Programie rozwoju wolontariatu w szkołach. Od ponad 10 lat wspiera uczniów, rodziców i nauczycieli, przygotowuje młodzież do realizacji indywidualnych i zespołowych przedsięwzięć. Ukończył Uniwersytet Warszawski. Studiował na Freie Universität w Berlinie. Obecnie doktorant w Instytucie Stosowanych Nauk Społecznych UW. Założyciel Manufaktury Przyszłości – organizacji wspierającej młodych ludzi w kształtowaniu ścieżki edukacyjnej i zawodowej. Laureat konkursu dla animatorów społecznych im. Heleny Radlińskiej.


 


Serdecznie zapraszamy! 


Program rozwoju wolontariatu w szkołach jest finansowany przez m.st. Warszawa w ramach projektu "Ochotnicy warszawscy". Bezpośrednim realizatorem programu jest Fundacja Centrum Edukacji ObywatelskiejKlikając, opuszczasz stronęKlikając, opuszczasz stronęKlikając, opuszczasz stronęKlikając, opuszczasz stronę  (klikając w link opuszczasz portal www.ochotnicy.waw.pl)