Szkolenie online dla wolontariuszy: Zarządzanie emocjami

2020-12-08
Szkolenie online dla wolontariuszy: Zarządzanie emocjami

Kłopot z emocjami i uczuciami polega na tym, że nie można ich przechytrzyć, udać, że nie istnieją. Smutek, radość, gniew, podziw... po prostu są i mówią nam o nas samych, o naszych wartościach, o innych ludziach i ich potrzebach. Jedne przychodzą na chwilę, inne zostają z nami na dłużej. Podczas warsztatu zastanowimy się, co z nimi robić dalej. Oddać im pole czy zrozumieć i sprawdzić, co sygnalizują. Nauczyć się odnajdywać źródła uczuć czy odganiać je jak w powiedzeniu: tylko bez zbędnych emocji. Agnieszka Szelągowska zaprasza do wspólnego zastanowienia się jak nauczyć się rozpoznawać emocje i korzystać z nich w poznawaniu świata. 


Szkolenie online odbędzie się 8 grudnia w godzinach 17:00-20:00.


Prowadzenie szkolenia Agnieszka Szelągowska trenerka umiejętności społecznych i członkini zarządu w Fundacji Szkoła Liderów. Superwizorka  i trenerka Stowarzyszenia Trenerów Organizacji Pozarządowych. Od 14 lat prowadzi szkolenia dla liderów społecznych, a w programie Liderzy PAFW wspiera ich również w rozwoju indywidualnym, opartym głównie na odkrywaniu liderskiego potencjału i realizacji celów rozwojowych.


Zapisy:


Udział bezpłatny, zapisy od 10 listopada poprzez formularz online. Klikając w link opuszczasz portal www.ochotnicy.waw.pl.


Kontakt:


W razie jakichkolwiek pytań czy wątpliwości, zapraszamy do kontaktu z koordyntorkami: Anetą Birnbaum (aneta.birnbaum@szkola-liderow.pl) oraz Anną Warwas (anna.warwas@szkola-liderow.pl). 


Programy rozwojowe dla warszawskich wolontariuszy realizowane są przez Fundację Szkoła Liderów w ramach działania „Przygotowanie i prowadzenie miejskiej oferty szkoleniowo-edukacyjnej dla wolontariuszy w Warszawie” i są częścią projektu „Ochotnicy warszawscy” integrującego działania wspierające rozwój wolontariatu w stolicy.