Szkolenie dla wolontariuszy online: storytelling czyli sztuka opowiadania

2020-10-01
Szkolenie dla wolontariuszy online: storytelling czyli sztuka opowiadania

Co ma wspólnego żyrafa z gitarą basową i chlebem z serem, tylko cienko posmarowanym? Jak opowiadać, żeby nosili t-shirty z Twoim imieniem? Jak świadomie budować relacje za pomocą opowieści? O co chodzi z tą autentycznością?


Jesteście ciekawi co się za tym kryje? Zapraszamy do udziału w szkoleniu, które odbędzie się 1 października w godzinach 15:00-20:00 na platformie zoom!


Szkolenie poprowadzi znana z poprzednich edycji Justyna Józefowicz - coach, trenerka z ogromnym doświadczeniem, ekspertka ds. coachingu w edukacji. Studentka psychologii SWPS, doktorantka Wydziału Pedagogicznego UW, gdzie bada innowacyjne wykorzystanie narzędzi biznesu w edukacji. Doradca strategiczny firm, instytucji i organizacji społecznych. Justyna jest autorką narzędzi szkoleniowych, strategii rozwoju i publikacji strategicznych, a na sali szkoleniowej czuje się jak ryba w wodzie.


Zapisy:


Udział bezpłatny, zapisy od 17 września poprzez formularz online. Klikając w link opuszczasz portal www.ochotnicy.waw.pl.


Kontakt: 


W razie jakichkolwiek pytań czy wątpliwości, zapraszamy do kontaktu z koordyntorkami: Anetą Birnbaum (aneta.birnbaum@szkola-liderow.pl) oraz Anną Warwas (anna.warwas@szkola-liderow.pl). Programy rozwojowe dla warszawskich wolontariuszy realizowane są przez Fundację Szkoła Liderów w ramach działania „Przygotowanie i prowadzenie miejskiej oferty szkoleniowo-edukacyjnej dla wolontariuszy w Warszawie” i są częścią projektu „Ochotnicy warszawscy” integrującego działania wspierające rozwój wolontariatu w stolicy.