Szkolenie online dla wolontariuszy placówek opiekuńczo-leczniczych: myślenie wizualne

2020-09-29
Szkolenie online dla wolontariuszy placówek opiekuńczo-leczniczych: myślenie wizualne

Szkolenie z myślenia wizualnego „Jak zacząć robić notatki graficzne?"


Spotkanie jest adresowane do wszystkich osób, które chcą wrócić do rysowania albo zacząć notować rysując. Podczas szkolenia będziemy ćwiczyć wykorzystanie prostych ikonek i technik, które ułatwiają zapamiętywanie, kojarzenie. Będziemy próbować je stosować przy zapisywaniu tego co słyszymy i na końcu stworzymy notatki z krótkiego wykładu o roślinach. Bardzo ważne jest, aby po szkoleniu znaleźć sobie obszar, w którym można praktykować poznane umiejętności i techniki - porozmawiamy o tym, obejrzymy przykłady. Nauczymy się jak wykorzystać myślenie wizualne w życiu codziennym – w domu, w pracy, w szkole – wszędzie!


Szkolenie odbędzie się na zoomie we wtorek, 29 września (godz. 17:30-19:30).


Prowadzenie: Areta Wasilewska.


Prowadzenie: Areta Wasilewska Od 20 lat działa w organizacjach pozarządowych zajmujących się jawnością i przejrzystością życia publicznego. Ma wiedzę na temat różnych modeli wpływania na władzę  i zachęcania do kompromisu (przez edukację), sieciowania organizacji czy komisji rewizyjnych. Od kilku lat tworzy notatki graficzne – połączenie notowania z rysowaniem. Ma czwórkę dzieci – nastolatków – rysuje o nich blog fb/projektdzieci. Uwielbia prace manualne, aktualnie wyszywa i uczy się rysunku henną (instagram/a_r_t_ea).


Zapisy:


Udział bezpłatny, zapisy od 11 września poprzez formularz online. Klikając w link opuszczasz portal www.ochotnicy.waw.pl.


Kontakt: 


W razie jakichkolwiek pytań czy wątpliwości, zapraszamy do kontaktu z koordyntorkami: Anetą Birnbaum (aneta.birnbaum@szkola-liderow.pl) oraz Anną Warwas (anna.warwas@szkola-liderow.pl). 


Programy rozwojowe dla warszawskich wolontariuszy realizowane są przez Fundację Szkoła Liderów w ramach działania „Przygotowanie i prowadzenie miejskiej oferty szkoleniowo-edukacyjnej dla wolontariuszy w Warszawie” i są częścią projektu „Ochotnicy warszawscy” integrującego działania wspierające rozwój wolontariatu w stolicy.