Wizyta studyjno -branżowa online dla organizatorów wolontariatu w Fundacji Kapucyńska im. bł. Aniceta Koplińskiego

2020-10-12
Wizyta studyjno -branżowa online dla organizatorów wolontariatu w Fundacji Kapucyńska im. bł. Aniceta Koplińskiego

W najbliższym czasie przygotowaliśmy wizyty studyjno - branżowe w organizacjach i instytucjach działających na rzecz osób w kryzysach.


12. października w godz. 10:00-11:30 zapraszamy do udziału w wirtualnej wizycie studyjnej w Fundacji Kapucyńskiej im. bł. Aniceta Koplińskiego. Celem działań Fundacji jest wspieranie człowieka wykluczonego społecznie – bezdomnego i ubogiego. Na spotkaniu gospodarze opowiedzą jak misję Fundacji wspierają wolontariusze i na czym polegają ich zadania, z jakimi wyzwaniami mierzy się koordynatotr wolontariuszy.


ZAPISY prowadzi Stowarzyszenie Centrum Wolontariatu poprzez formularz rejestracyjny: https://docs.google.com/forms/d/1EVu80hlVDz7q2JYsc2p-30Rie1YDgKJDjAHTYyqV-T0/edit


 Spotkanie będzie realizowane on-line przy pomocy platformy zoom, do której wystarczy komputer lub telefon, nie wymaga ze strony uczestników wnoszenia żadnych opłat. Wszystkie zapisane na spotkanie osoby dzień przed spotkaniem otrzymają mailem link niezbędny do połączenia.


 Koordynator projektu: Elżbieta Baranowska-Pytko. Kontakt: 514-777-399, baranowska-pytko@wolontariat.org.pl
Spotkanie realizowane jest przez Stowarzyszenie Centrum Wolontariatu w Warszawie w ramach działania „Wsparcie organizatorów wolontariatu” realizowanego w ramach miejskiego projektu „Ochotnicy warszawscy” integrującego działania wspierające rozwój wolontariatu w stolicy.