Festiwal Ochotników Warszawskich - prezentacje "SPOSÓB NA WOLONTARIAT"

2020-06-18 - 2020-06-19
Festiwal Ochotników Warszawskich - prezentacje "SPOSÓB NA WOLONTARIAT"

W ramach Festiwalu Wolontariatu zapraszamy na  Preneztację Dobrych Praktyk.


18 i 19 czerwca zaprezentujemy „Sposób na wolontariat” - czyli krótkie prezentacje koordynatorów wolontariatu z warszawskich organizacji, w których dzielą się swoim pomysłem na dobry wolontariat. Opowiedzą: kim jest koordynator wolontariatu, jaką rolę w zadaniach oragnizacji pełniąich wolontariusze i co ich przyciąga, czym jest ich zdaniem dobry wolonatriat. Zapraszamy do posłuchania i zaczęrpnięcia inspiracji!


Prezentacje będą opublikowane równolegle  na profilach Centrum Wolontariatu FB: @wolontariat.org.pl oraz Ochotników Waszawskich FB: @ochotnicy warszawscy, a także zostaną zamieszczone na stronie www.ochotnicy.waw.pl i www.wolontariat.waw.plKoordynator projektu: Elżbieta Baranowska-Pytko. Kontakt: 514-777-399, baranowska-pytko@wolontariat.org.pl


Spotkanie realizowane jest przez Stowarzyszenie Centrum Wolontariatu w Warszawie w ramach działania „Wsparcie organizatorów wolontariatu” realizowanego w ramach miejskiego projektu „Ochotnicy warszawscy” integrującego działania wspierające rozwój wolontariatu w stolicy.