Szkolenie online dla wolontariuszy placówek opiekuńczo-leczniczych: Praca z osobami ze spektrum autyzmu

2020-06-16
Szkolenie online dla wolontariuszy placówek opiekuńczo-leczniczych: Praca z osobami ze spektrum autyzmu
Specyfika pracy z osobami ze spektrum autyzmu

 

Zapraszamy na spotkanie z praktyczką, pracującą na co dzień z osobami ze spektrum autyzmu. Szkolenie będzie okazją do wysłuchania perspektywy osoby mającej 20 lat doświadczenia w pracy w tym obszarze. Spotkanie umożliwi także uzyskanie odpowiedzi na pytania, które wniosą uczestniczki i uczestnicy - gorąco zachęcamy do zgłaszania potrzeb w formularzu zgłoszeniowym.

 

Karolina Dyrda - psycholog, pedagog specjalny, trener. Aktualnie studentka czwartego roku Szkoły Psychoterapii Poznawczo-Behawioralnej w Centrum CBT oraz doktorantka w Klinice Psychiatrii Wieku Rozwojowego Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego. Od 2000 roku pracuje z osobami ze spektrum autyzmu oraz z ich rodzinami. Zajmuje się przede wszystkim diagnozą i terapią młodzieży i osób dorosłych z ASD. Aktualnie specjalizuje się również w prowadzeniu psychoterapii indywidualnej pacjentów  z innymi zaburzeniami emocjonalnymi (depresja, zaburzenia lękowe, OCD, zaburzenia odżywiania). Prowadzi terapeutyczne zajęcia grupowe dla młodzieży i osób dorosłych oraz warsztaty umiejętności wychowawczych dla ich rodziców.


Szkolenie odbędzie się na platformie Zoom 16 czerwca w godzinach 17:00-19:00


Zapisy:


Udział bezpłatny, zapisy możliwe od 1 czerwca poprzez formularz online. Klikając w link opuszczasz portal www.ochotnicy.waw.pl.


Kontakt: 


W razie jakichkolwiek pytań czy wątpliwości, zapraszamy do kontaktu z koordyntorkami: Anetą Birnbaum (aneta.birnbaum@szkola-liderow.pl) oraz Anną Warwas (anna.warwas@szkola-liderow.pl). 


Oferta szkoleń i wsparcia dla wolontariuszy placówek i organizacji opiekuńczo-leczniczych jest realizowana przez Fundację Szkoła Liderów w ramach projektu „Ochotnicy warszawscy” integrującego działania wspierające rozwój wolontariatu w stolicy. Więcej informacji