Webinarium dla nauczycieli i nauczycielek: Różnorodność działań w wolontariacie szkolnym

2020-05-25
Webinarium dla nauczycieli i nauczycielek: Różnorodność działań w wolontariacie szkolnym

Serdecznie zapraszamy nauczycieli i nauczycielki na webinar organizowany w ramach programu "Kto na ochotnika? Wolontariat w szkole".


Spotkanie on-line "Różnorodność działań w wolontariacie", to okazja do wymiany nauczycielskich doświadczeń w działaniach wolontariackich, czas inspiracji i rozmowy o podstawach znanych, a nie zawsze lubianych, o różnorodności, która nad jednoczy i stabilizacji w rozwoju. 


Kiedy: 25 maja br, godz. 18:00


Prowadząca: s.Rozalia Grzelak – dominikanka i katechetka w Szkole Podstawowej nr 29 im.Giuseppe Garibaldiego w Warszawie. Od dwóch lata koordynuje grupę szkolnego wolontariatu. Uczestniczka programu „Kto na ochotnika? Wolontariat w szkole”.


Zapisy prowadzi Fundacja Centrum Edukacji Obywatelskiej, a formularz rejestracyjny znajduje się tutaj (klikając w link opuszczasz portal www.ochotnicy.waw.pl).


Więcej informacji o programie "Kto na ochotnika? Wolontariat w szkole" znajdziesz kilkając w link.


Program “Kto na ochotnika? Wolontariat w szkole” jest realizowany w partnerstwie Centrum Edukacji Obywatelskiej i m.st. Warszawy. Projekt mieści się w zakresie priorytetowych zadań publicznych wskazanych w Programie Młoda Warszawa. Miasto z klimatem dla młodych 2016-2020 oraz w projekcie wolontariatu miejskiego Ochotnicy Warszawscy 2016-2020. Projekt współfinasuje m.st. Warszawa