Webinarium dla nauczycieli i nauczycielek: Wolontariat sportowy

2020-05-21
Webinarium dla nauczycieli i nauczycielek: Wolontariat sportowy

Serdecznie zapraszamy nauczycieli i nauczycielki na webinar realizowany w ramach programu "Kto na ochotnika? Wolontariat w szkole".


Spotkanie on-line dotyczące wolontariatu sportowego będzie szansą na to, by porozmawiać o tym, jak angażować młodych  ludzi w wolontariat sportowy, jak nawiązywać współpracę z organizacjami zajmującymi się organizacją imprez sportowych. Jakie zadania czekają na wolontariuszy sportowych? To tylko kilka zagadnień jakie poruszymy podczas spotkania. Zapraszamy!


Kiedy: 21 maja br, godz. 18:00


Prowadząca: Magdalena Piepiórka - z Fundacją Miasta Sportu oraz wolontariatem sportowym jest związana od 2014 roku, gdzie przeszła przez wiele szczebli – od wolontariusza po lidera. Obecnie sprawuje funkcję koordynatora wolontariatu podczas imprez sportowych. Od lat współpracuje ze szkołami, klubami sportowymi, a także grupami zorganizowanymi.


Zapisy prowadzi Fundacja Centrum Edukacji Obywatelskiej, a formularz rejestracyjny znajduje się tutaj (klikając w link opuszczasz portal www.ochotnicy.waw.pl).


Więcej informacji o programie "Kto na ochotnika? Wolontariat w szkole" znajdziesz kilkając w link.


Program “Kto na ochotnika? Wolontariat w szkole” jest realizowany w partnerstwie Centrum Edukacji Obywatelskiej i m.st. Warszawy. Projekt mieści się w zakresie priorytetowych zadań publicznych wskazanych w Programie Młoda Warszawa. Miasto z klimatem dla młodych 2016-2020 oraz w projekcie wolontariatu miejskiego Ochotnicy Warszawscy 2016-2020. Projekt współfinasuje m.st. Warszawa