Dołącz teraz
Pozostało na zgłoszenie: 7 dni
Ofertę wybrało: 19 osób

Miejsce wykonywania zadań:

Domaniewska 50A
02-672 Warszawa
Mokotów

Avalon Active- wolontariusz do zadań sportowych

Fundacja Avalon

Opis projektu

Chcesz przeżyć przygodę ze sportami osób
niepełnosprawnych, Dołącz do drużyny i zostań
wolontariuszem Fundacji Avalon.
Poszukujemy osób, które chciałyby asystować przy
aktywnościach fizycznych osób niepełnosprawnych
podczas zajęć cross treningu, sztuk walki,
łyżwiarstwa, zumby.

Zadania

- asystowanie przy zajęciach sportowych dla osób niepełnosprawnych – branie udziału w projektach kulturowych dla osób niepełnosprawnych

Ile czasu?

raz lub dwa razy w tygodniu po godzinie

Minimalny wiek wolontariusza

13 lat

Dodatkowe wymagania

chęci, zaradność, empatia, komunikatywność

Oferujemy - świadczenia dla wolontariusza

Oferujemy: – możliwość odbycia praktyk w ramach kierunków
społecznych, medycznych lub pokrewnych, – pracę w dynamicznie rozwijającym się zespole, – możliwość nawiązania współpracy.