Dołącz teraz
Pozostało na zgłoszenie: 116 dni
Ofertę wybrało: 0 osób

Miejsce wykonywania zadań:

Bohaterów 46/48
03-007 Warszawa
Białołęka

W Cieniu Brzóz

Dom Pomocy Społecznej "Pod Brzozami"

Dysponujemy pięknym, rozległym ogrodem, który wymaga stałej pielęgnacji. Zbieranie gałęzi po mocniejszym wietrze, porządkowanie alejek, to praca pozwalająca wyciszyć się od zgiełku miasta. Nasze ogłoszenie kierujemy do osób lubiących pracę indywidualną, obdarzonych poczuciem estetyki i zamiłowaniem do porządku, a także pragnących ofiarować swój czas na rzecz osób starszych. Proponujemy wolontariat dla osób dysponujących czasem około 90 minut raz w tygodniu w elastycznych godzinach wygodnych dla kandydata, niemniej za dnia. Praca w ogrodzie zapewnia relaks, umożliwia wyciszenie i aktywny wypoczynek w pięknej scenerii. Jednocześnie nie oznacza osamotnienia, gdyż stwarza możliwości spotkań z innymi wolontariuszami np. na wspólnych wycieczkach i imprezach wolontariackich organizowanych przez miasto. Zainteresowanych kandydatów prosimy o kontakt na miejscu lub telefonicznie : 504 623 876, a także mailowo: marsny@wp.pl

Zadania

Porządkowanie ogrodu

Ile czasu?

Do 1.5h. raz w tygodniu

Minimalny wiek wolontariusza

13 lat

Dodatkowe wymagania

brak

Oferujemy - świadczenia dla wolontariusza

Zapewniamy ubezpieczenie NNW, wsparcie wraz z instruktażem ze strony personelu, ale również spotkania integracyjne z innymi wolontariuszami. Poza tym wolontariusz otrzymuje certyfikat poświadczający wykazane umiejętności.