Dołącz teraz
Pozostało na zgłoszenie: 7 dni
Ofertę wybrało: 16 osób

Miejsce wykonywania zadań:

Al. Prymasa Tysiąclecia 145/149
01-424 Warszawa
Wola

Zostań reżyserem- nakręć z nami film

Ośrodek Wsparcia Osób Niepełnosprawnych PARTNERZY Stowarzyszenia Otwarte Drzwi

Opis projektu

Poszukujemy właśnie Ciebie! Potrzebujemy Twojej pomocy ;)
Chcemy stworzyć filmowe portfolio dla uczestników naszego projektu „Warszawskie Kręgi Wsparcia”
Jest to ciekawa inicjatywa, która ma na celu stworzenie zaufanej grupy ludzi (wolontariusze i rodzina), która będzie wsparciem dla osoby z niepełnosprawnością, gdy zabraknie najbliższych.
Mamy aktorów, mamy chęć do działania, ale nie mamy sprzętu i profesjonalnych umiejętności.
Pomyśleliśmy, że w promocji konkretnych osób pomogłyby krótkie, 30 sekundowe filmiki o zainteresowaniach, pasjach, oczekiwaniach i potrzebach naszych uczestników.
Jeśli potrafisz zdziałać takie cuda, masz sprzęt i być może pomysł na taką akcję – DAJ ZNAĆ
Filmiki chcemy stworzyć jak najszybciej, na terenie Warszawy, możemy udostępnić lokal, będziemy obecni i pomocni przy realizacji.
Więcej o projekcie https://www.facebook.com/Warszawskie-Kr%C4%99gi-Wsparcia-177147959532431/

Zadania

  • reżyseria, filmowanie, montaż

Ile czasu?

Jak najszybciej :D

Minimalny wiek wolontariusza

15 lat

Dodatkowe wymagania

- doświadczenie w kręceniu filmów – chęć pomagania – dobra energia

Oferujemy - świadczenia dla wolontariusza

- umowę wolontariacką/ zaświadczenie o współpracy – pracę z fajnymi ludźmi – ciekawe doświadczenie – możliwość współtworzenia innowacyjnej idei wsparcia osób z niepełnosprawnościami