EdukacjaEdukacja

Wolontariusz/ka do pomocy seniorom na kursie informatycznym!

Fundacja Animacja
Dołącz teraz
6%
Pozostało
2 dni

Adres:

Podskarbińska 2
03-901 Warszawa
Praga-Południe

Zadania

Do współpracy poszukujemy wolontariusza, który będzie pełnił funkcję asystenta trenera na kursie informatycznym 30 lipca - 14 sierpnia 2018 roku (10 spotkań w godz. 10-15). Wolontariusz zdecydować się na pomoc we wszystkie dni lub zdecydować się na kilka z nich. Zadanie polega na wsparciu seniorów w ich pierwszych krokach w obsłudze komputera i Internetu. Kurs odbywać się będzie w Centrum Promocji Kultury Praga Południe, ul. Podskarbińska 2.

Ile czasu?

max. 10 spotkań w godz. 10-15

Fundacja Animacja jest organizacją pożytku publicznego prowadzącą autorski, interdyscyplinarnym projekt „Praga Gada” (adaptujemy na komiksy zarejestrowane przez nas opowieści seniorów z warszawskiej Pragi).
Więcej o projekcie:
www.pragagada.pl

Dodatkowe wymagania

Poszukujemy osób kontaktowych, empatycznych, cierpliwych, życzliwych wobec osób starszych oraz odpowiedzialnych. Prosimy o przesłanie CV lub kilku zdań o sobie wraz z tel. kontaktowym.

Oferujemy

W zamian za Państwa zaangażowanie oferujemy wyżywienie każdego dnia trwania kursu, referencje, możliwość odbycia praktyk studenckich oraz przekażemy Państwu limitowany komiks z serii „Praga Gada”.

Możesz być także zainteresowany:

Późne debiuty: Akademia 2.0

Późne debiuty to cykl warsztatów filmowych skierowanych do seniorek i seniorów z Warszawy. W trakcie zajęć uczestnicy poznają teoretyczne podstawy realizacji filmów, uczą się obsługi sprzętu i na koniec kręcą autorskie etiudy filmowe, które będą mieć kinową premierę!

5. Wieczorny 4F Półmaraton Praski

Wolontariusz/ka do skanowania prac plastycznych

Fundacja Animacja jest organizacją pożytku publicznego zajmującą się kulturą warszawskiej Pragi. Naszym autorskim, interdyscyplinarnym projektem jest „Praga Gada”, w którym artyści adaptują na komiksy zarejestrowane przez nas opowieści seniorów z warszawskiej Pragi.

Zostań Pucharowym wolontariuszem!

Puchar Maratonu to cykl pięciu imprez biegowych, które pomagają biegaczom przygotować się do udziału we wrześniowym 40. PZU Maratonie Warszawskim. Systematyczne treningi i odrobina rywalizacji, pozwalają sprawdzić skuteczność planów treningowych przed wrześniowym sprawdzianem. Biegi z cyklu Puchar „Maratonu Warszawskiego” w 2018 roku odbędą się: - 19 maja, 10 km / Las Sobieskiego, Wawer - 23 czerwca, 15 km / Mazowiecki Park Krajobrazowy na tyłach Centrum Zdrowia Dziecka w Międzylesiu - 21 lipca, 20 km / Park Młociński - 25 sierpnia, 25 km / Las Sobieskiego, Wawer Każdy z biegów odbywa się w innej lokalizacji. Więcej o imprezie na http://pzumaratonwarszawski.com/puchar/

Promocja projektu Praga Gada - e-wolontariusz

Fundacja Animacja jest organizacją pożytku publicznego prowadzącą autorski, interdyscyplinarnym projekt „Praga Gada” (adaptujemy na komiksy zarejestrowane przez nas opowieści seniorów z warszawskiej Pragi). Więcej o projekcie: www.pragagada.pl