Dołącz teraz
Pozostało na zgłoszenie: 9 dni
Ofertę wybrało: 37 osób

Miejsce wykonywania zadań:

Roentgena 5
02-781 Warszawa
Ursynów

Poszukiwani wolontariusze szpitalni i wolontariusze onkoprzewodnicy na oddziały szpitalne

Fundacja DOBRZE ŻE JESTEŚ

Poszukiwani wolontariusze szpitalni  i wolontariusze onkoprzewodnicy na oddziały szpitalne

Poszukujemy onkoprzewodników, którzy pomogą pacjentom i ich rodzinom odnaleźć się w topografii szpitala. Wolontariusze po przeszkoleniu będą udzielali informacji w specjalnym punkcie informacyjnym na terenie szpitala. Poszukujemy również osób, które mogą pełnić wolontariat na oddziałach szpitalnych

Zadania

- informowanie pacjentów z poradni w Centrum Onkologii o topografii szpitala – wsparcie pacjentów na oddziałach onkologicznych i hematologicznych – organizowanie czasu wolnego pacjentom - prowadzenie social mediów

Ile czasu?

raz w tygodniu 3–4 godziny

Minimalny wiek wolontariusza

13 lat

Dodatkowe wymagania

- szczepienie przeciwko żółtaczce typu B – dobry stan zdrowia – zaangażowanie – odpowiedzialność

Oferujemy - świadczenia dla wolontariusza

- bezpłatne szkolenia ze specjalistami – opiekę koordynatorów – liczne i ciekawe spotkania integracyjne – możliwość uczestniczenia w wielu ciekawych warsztatach i spotkaniach dla pacjentów ( lekcje muzealne, prezentacje podróżnicze, warsztaty artystyczne) – miłą atmosferę