KulturaKultura

Wolontariusz/ka do skanowania prac plastycznych

Fundacja Animacja
Dołącz teraz
53%
Pozostało
38 dni

Adres:

Podskarbińska 2
03-833 Warszawa
Praga-Południe

Zadania

Poszukujemy wolontariusza, który będzie dysponował czasem, aby w domu kultury skanować klisze fotograficzne/prace plastyczne na pożyczonym przez nas skanerze. Termin wykonania zadań: do końca sierpnia 2018r.

Czas wykonywania zadań do uzgodnienia z wolontariuszem, może być to np. raz na tydzień po 4h.

Fundacja Animacja jest organizacją pożytku publicznego zajmującą się kulturą warszawskiej Pragi. Naszym autorskim, interdyscyplinarnym projektem jest „Praga Gada”, w którym artyści adaptują na komiksy zarejestrowane przez nas opowieści seniorów z warszawskiej Pragi.

Dodatkowe wymagania

Dyspozycyjność
Dbałość o szczegóły
Zainteresowanie sztuką
Odpowiedzialność
Prosimy o przesłanie CV lub kilku zdań o sobie oraz tel. kontaktowego.

Oferujemy

Praca ma charakter wolontariacki. Możemy podziękować wolontariuszowi w formie referencji oraz przekazać wysokojakościowy komiks z naszej unikalnej serii „Praga Gada” w prezencie.

Możesz być także zainteresowany:

Późne debiuty: Akademia 2.0

Późne debiuty to cykl warsztatów filmowych skierowanych do seniorek i seniorów z Warszawy. W trakcie zajęć uczestnicy poznają teoretyczne podstawy realizacji filmów, uczą się obsługi sprzętu i na koniec kręcą autorskie etiudy filmowe, które będą mieć kinową premierę!

5. Wieczorny 4F Półmaraton Praski

Zostań Pucharowym wolontariuszem!

Puchar Maratonu to cykl pięciu imprez biegowych, które pomagają biegaczom przygotować się do udziału we wrześniowym 40. PZU Maratonie Warszawskim. Systematyczne treningi i odrobina rywalizacji, pozwalają sprawdzić skuteczność planów treningowych przed wrześniowym sprawdzianem. Biegi z cyklu Puchar „Maratonu Warszawskiego” w 2018 roku odbędą się: - 19 maja, 10 km / Las Sobieskiego, Wawer - 23 czerwca, 15 km / Mazowiecki Park Krajobrazowy na tyłach Centrum Zdrowia Dziecka w Międzylesiu - 21 lipca, 20 km / Park Młociński - 25 sierpnia, 25 km / Las Sobieskiego, Wawer Każdy z biegów odbywa się w innej lokalizacji. Więcej o imprezie na http://pzumaratonwarszawski.com/puchar/

Wolontariusz/ka do pomocy seniorom na kursie informatycznym!

Fundacja Animacja jest organizacją pożytku publicznego prowadzącą autorski, interdyscyplinarnym projekt „Praga Gada” (adaptujemy na komiksy zarejestrowane przez nas opowieści seniorów z warszawskiej Pragi). Więcej o projekcie: www.pragagada.pl

Promocja projektu Praga Gada - e-wolontariusz

Fundacja Animacja jest organizacją pożytku publicznego prowadzącą autorski, interdyscyplinarnym projekt „Praga Gada” (adaptujemy na komiksy zarejestrowane przez nas opowieści seniorów z warszawskiej Pragi). Więcej o projekcie: www.pragagada.pl